Mokymai ir konsultacijos

Kviečiame visų studijų pakopų studentus, dėstytojus ir mokslininkus konsultuotis, kaip naudotis bibliografinių įrašų tvarkymo programomis RefWorks ir Mendeley. Programos skirtos bibliografinei informacijai rinkti, jai patogiai tvarkyti, dalintis, paieškai duomenų bazėse ir bibliotekų kataloguose atlikti, informacijai iš duomenų bazių importuoti, cituoti ir literatūros sąrašams sudaryti (ar savo mokslinės veiklos rezultatams skelbti, stebėti, komentuoti ir bendradarbiavimo ryšiams su kitais mokslininkais palaikyti). Konsultacijų metu plačiau apžvelgsime APA citavimo stilių arba ISO 690:2010 standartą. Sužinosite, kaip cituoti darbe naudojamus šaltinius ir išvengti plagiato, kaip taisyklingai parengti literatūros sąrašą. Atsakysime į Jūsų pateiktus klausimus.
Dėl bibliografinių įrašų tvarkymo programomis RefWorks, Mendeley individualios konsultacijos ar pristatymo grupėms (studentams, dėstytojams ar mokslininkams) prašom kreiptis ŠU bibliotekoje (Vytauto g. 84) į Jūratę Antukienę arba el. paštu jurate.antukiene@su.lt, telefonu (8 41) 393060 (vidinis 360).

Organizuojami mokymai (trukmė 1 akad. val.) (biblioteka (Vytauto g. 84), 203 kab.) Mokymų laiką prašome derinti iš anksto nurodytu el. paštu.
Paieška prenumeruojamose duomenų bazėse
Jūratė Antukienė
jurate.antukiene@su.lt
Leidinių paieška bibliotekos elektroniniame kataloge ir jų užsakymas
Vida Vertelienė
Citavimo ir literatūros sąrašo sudarymo taisyklės Vida Steponavičienė
vida.steponaviciene@su.lt
Citavimas ir literatūros sąrašo sudarymas su bibliografinių įrašų tvarkymo programomis RefWorks ir Mendeley
Jūratė Antukienė
jurate.antukiene@su.lt
Patentinė informacija internete
Vida Vertelienė

 

Informacija: tel. (8 41) 393 060 el. p. jurate.antukiene@su.lt
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!