Duomenų bazės

Dėmesio!

 Informuojame, kad nuo sausio 1 d. jau galima naudotis ir Vilniaus universiteto bibliotekos prenumeruojamomis duomenų bazėmis per VU VPN. Norint pradėti naudotis, reikia atlikti registracijos veiksmus VU el. tapatybių valdymo informacinėje sistemoje (IDM). Kur ieškoti el. išteklių ir kaip įsidiegti VU VPN plačiau skaitykite čia.

——
Visomis ŠU duomenų bazėmis galite naudotis  iš kitų tinklų be slaptažodžių, naudodamiesi ŠU VPN (Virtual Private Network) paslauga. VPN naudotojo instrukcija. Prisijungimo vardas – universiteto pašto dėžutės vardas, slaptažodis – el. pašto slaptažodis. Jei neturite universiteto el. pašto dėžutės, užpildykite šią formą http://stud.office.su.lt (studentams).
Informaciją bei pagalbą dėl VPN ir ŠU el. pašto dėžutės teikia Šiaulių universiteto informacinių sistemų tarnyba http://tinklas.su.lt arba pagalba@su.lt
Dėmesio! Prenumeruojamomis duomenų bazėmis leidžiama naudotis asmeninėms mokslo reikmėms. Jose esantys duomenys tik nedideliais kiekiais gali būti perrašomi į savo kompiuterį. Tokių duomenų perdavimas tretiesiems asmenims, talpinimas į intranetą ar naudojimas komerciniams tikslams griežtai draudžiamas.
Informacija:
Jūratė Antukienė
Tel. (8 41) 393 060; (8 41) 595 706
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!