Atvirosios prieigos užsienio ištekliai

Academic Publishing Platforms

Atvirosios prieigos įvairių mokslo sričių žurnalų teminė talpykla.

ArXiv.org

Atvirosios prieigos teminė talpykla, skirta fizikos, matematikos, kompiuterių mokslams, kiekybinei biologijai, finansams ir statistikai.

BASE

Bielefeldo universiteto bibliotekos (Vokietija) atvirosios prieigos mokslinių išteklių paieškos sistema.

BookBoon

Laisvos prieigos el. knygos.

CEEOL

Humanitarinių ir socialinių mokslų teminė talpykla.

Cogprints

Atvirosios prieigos dokumentų archyve sukaupti visateksčiai straipsniai biologijos, elektroninės leidybos, filosofijos, informacinių technologijų, kalbotyros, medicinos, psichologijos ir kitomis temomis.

DART-Europe

Atvirosios prieigos saugykloje kaupiamos Europos universitetuose parengtos elektroninės tezės ir disertacijos.

De Gruyter journals

Matematikos, medicinos, ekonomikos, gamtos, socialinių bei humanitarinių mokslų srities žurnalai.

DSpace@MIT

Duomenų bazėje laisvai prieinamos atrinktos tezės ir disertacijos nuo 1800 metų. Nuo 2004 m. į talpyklą įtraukiami visi nauji apsiginti magistro darbai ir daktaro disertacijos.

DOAB (Directory of Open Access Books)

Atvirosios prieigos knygų katalogas, kuriame pateikiamos visatekstės elektroninės knygos įvairių mokslų klausimais.

DOAJ (Directory of Open Access Journals)

Atvirosios prieigos žurnalų katalogas, kuriame pateikiami visateksčiai moksliniai referuojami žurnalai įvairių mokslų klausimais.

EkonBiz (German National Library of Economics)

Atvirosios prieigos duomenų bazė, kaupianti ekonomikos, finansų ir verslo literatūrą, mokslinių tyrimų medžiagą.

Highwire Press

Stanfordo universiteto bibliotekos sudarytame archyve pateikiami visateksčiai moksliniai leidiniai humanitarinių, socialinių, technologijos, fizinių ir biomedicinos mokslų klausimais. Dalis visatekstės informacijos prieinama tik prenumeratoriams, dalis yra atvirosios prieigos.

Hindawi

Duomenų bazėje pateikiami leidyklos Hindawi Publishing Corporation rengiami atvirosios prieigos visateksčiai moksliniai žurnalai įvairių mokslų klausimais.

IEEE Open Access

Šiuolaikinių technologijų srities mokslinių žurnalų rinkinys.

IMF

Tarptautinio valiutos fondo  el. bibliotekoje pateikiama daugiau nei 21 tūkst. publikacijų, mokslinių tyrimų ataskaitų, įvairių dokumentų verslo, ekonomikos, švietimo, teisės, gamtos, politikos ir kt. temomis.

International Association for Media and Communication Research (IAMCR) Open Access Journals 

Informacijos ir komunikacijos srities mokslinių žurnalų rinkinys.

InTech

Inžinerijos, chemijos, medžiagotyros, matematikos, fizikos, aplinkos apsaugos, verslo, vadybos, ekonomikos ir kt. mokslų virš 2300 atviros prieigos elektroninių knygų ir 7 atviros prieigos žurnalai.

JURN

Paieškos sistema, kurioje galima surasti viso teksto el. žurnalus ekonomikos, verslo, istorijos, literatūros, religijos, antropologijos, meno, architektūros, žiniasklaidos ir kitomis temomis.

Leidyklos LAN elektroninė biblioteka

Leidyklos LAN visateksčiai žurnalai ir knygos rusų kalba literatūros, filologijos, psichologijos, vadybos, ekonomikos, teisės ir kt. mokslų temomis.

NDLTD (The Networked Digital Library of Theses and Dissertations)

Atvirosios prieigos saugykloje kaupiamos įvairių šalių mokslo ir studijų institucijose parengtos elektroninės tezės ir disertacijos.

NewJour

Elektroninių žurnalų ir naujienlaiškių archyvas įvairiomis temomis (aplinkotyra, ekonomika, filologija, gamtos mokslai, informatika, inžinerija ir technologijos, istorija, komunikacija ir informacija, matematika, medicina, menas, politologija, teisė, verslas ir administravimas).

OAIster (Union catalog of digital resources)

Pasaulio atvirosios prieigos talpyklų katalogas, kurį sudaro knygos, žurnalai, disertacijos ir jų santraukos, vaizdai, audio, video medžiaga, informaciniai leidiniai ir kt.

OAPEN

Duomenų bazėje pateikiamos atvirosios prieigos viso teksto akademinės knygos humanitarinių ir socialinių mokslų temomis.

OpenDOAR (The Directory of Open Access Repositories)

Tai išsamus pasaulio atvirosios prieigos saugyklų sąrašas.

RePec

Ekonomikos mokslų literatūros teminė talpykla, kurioje galima rasti daugiau nei 800 000 įvairių dokumentų, mokslinių straipsnių ir programinės įrangos komponentų iš daugiau nei 70 šalių.

Research Resources for the Social Science 

Socialinių mokslų mokslinių šaltinių portalas-biblioteka, kuriame gausu interneto adresų. Čia pateikiami ištekliai yra suskirstyti į 18 skyrių ir aprėpia visas socialinių mokslų kryptis.

ROAR (Registry of Open Access Repositories)

Atvirosios prieigos talpyklų registras pateikiantis daugiau nei 1000 nuorodų į įvairias institucines talpyklas visame pasaulyje.

Science and Education Publishing 

Atvirosios prieigos recenzuojami žurnalai apimantis įvairias mokslo sritis.

Springer Open 

Springer leidyklos duomenų bazėje sukaupti moksliniai žurnalai ir knygos įvairių mokslų temomis (biologija, chemija, fizika, gamtos mokslai, matematika, medicina, teisė).

SSRN (Social Science Research Network) 

Socialinių mokslų darbų talpykla, suteikianti prieigą prie daugiau nei 240 000 visateksčių dokumentų finansų, ekonomikos, teisės ir sąskaitybos srityse.

Taylor and Francis 

Atvirosios prieigos žurnalai įvarių mokslų temomis.

 


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!