Naujienos

Dėmesio!

Šiaulių universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84) 203 kab. vyks konsultacijos studentams dėl baigiamųjų darbų įkėlimo į eLABa talpyklą:
Gruodžio 5 d. 14 val.,
Gruodžio 10 d. 14 val.,
Gruodžio 11 d. 10 val.,
Gruodžio 12 d. 14 val.,
Gruodžio 17 d. 14 val.,
Gruodžio 18 d. 10 val. ir 18.30 val.,
Gruodžio 19 d. 14 val.

Darbų įkėlimo į eLABa talpyklą vedlys studentui PDF, VIDEO

Šiaulių universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84) 203 kab. vyks konsultacijos dėstytojams dėl baigiamųjų darbų patikrinimo eLABa talpykloje:
Gruodžio 18 d. 14 val.

Darbų tikrinimo eLABa talpykloje vedlys dėstytojui PDF, VIDEO

Taip pat turime galimybę baigiamuosius darbus patikrinti su URKUND plagiavimo patikros sistema, leidžiančia baigiamųjų darbų vadovams analizuoti teksto sutapimus studentų darbuose su internetiniais šaltiniais. Tam, kad patikrintumėte vadovaujamo darbo originalumą, studentų darbus   siųskite adresu jurate.vl@lib.su.lt Galite tikrinti tik galutinį darbo variantą.

Daugiau informacijos:
Tel. (8 41) 393 051
El. p. jurate.vl@lib.su.lt

———


Bibliotekos III a. fojė veikia X–oji Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų meninės kūrybos paroda „Jauku, ramu ir kvepia laukimu“. Kalėdų laukimas, šventinė nuotaika, žiemos džiaugsmai – tai temos, kurias įkūnija savo darbuose pedagogai iš visos Lietuvos. Parodoje eksponuojamos kalėdinės puokštės, kalėdiniai atvirukai, karpiniai ir miniatiūros. Paroda veiks iki sausio 31 d.

———

 


 Universiteto bibliotekoje (II a., 203) galima prieiga prie eduka KLASĖ skaitmeninės mokymosi platformos, kurioje galima naudotis visais skaitmeninės mokymo(si) aplinkos funkcionalumais ir turiniu: skaitmeniniais vadovėliais, metodine medžiaga, skaitmeninėmis užduotimis.
Kviečiame naudotis.

———     


Iki š.m. gruodžio 31 d. suteikta laisva prieiga prie naujų EBSCO viso teksto duomenų bazių Academic Search Ultimate ir Business Source Ultimate.

Academic Search Ultimate – daugiatemė duomenų bazė, kurioje yra daugiau kaip 3000 pilnateksčių mokslo žurnalų, skirtų antropologijos, astronomijos, biologijos, chemijos, kultūros studijų, geologijos, geografijos, muzikos, psichologijos, religijos ir filosofijos, teisės, veterinarijos, zoologijos ir kt.

Business Source Ultimate – verslo duomenų bazė, kurioje yra daugiau kaip 1400 pilnateksčių verslo ir mokslo žurnalų apie verslo administravimą, bankininkystę, rinkodarą, apskaitą, žmogiškųjų išteklių valdymą ir kt. 

Visa informacija pasiekiama per EBSCOhost: iš ŠU tinklo kompiuterių – https://search.ebscohost.com

———


Bibliotekos II a. fojė veikia Ingridos Leliukaitės (Kashtankos) grafikos paroda „PADARAI“. Tai antroji menininkės paroda. Grafikos darbuose dominuoja mįslingi gyviai, sutvėrimai, padarai, įkūnijantys asmeninius pojūčius. Savo kūryboje autorė naudoja mišrios – pieštinės ir skaitmeninės grafikos sintezę. Paroda veiks iki gruodžio 13 d.

———


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!