Naujienos

BIBLIOTEKOS DARBO LAIKAS Liepos 1 d.− rugpjūčio 31 d.

I–IV 8.00 – 17.00
 V    8.00 – 15.45
VI    nedirbs

Biblioteka teikia visas paslaugas (išskyrus Valandinę vaikų priežiūrą).

  • Leidinius iš anksto užsisakykite internetu;
  • Delspinigiai iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. nebus skaičiuojami;
  • Jei nutraukiate darbo  sutartį ar studijas universitete, leidinius privalote grąžinti nurodytu bibliotekos darbo laiku.

Plačiau »


                                       Dovana iš Toronto Šiaulių universiteto bibliotekai
  Šių metų birželio mėnesį į Šiaulių universiteto biblioteką  atkeliavo knygų siunta iš Toronto (Kanada) nuo prof. Ginučio Procutos dukters Eglės. Prof. Ginutis Procuta išėjo Anapilin 2018 m. vasario 21 d. Anot dukros Eglės, prasmingiausias Tėvelio mirties metinių paminėjimas yra jo darbų tęsimas.

Plačiau »


Reaguodami dėl COVID-19 paskelbto karantino lietuvių ir pasaulio leidėjai laikinai atveria pilną ar dalinę prieigą prie savo leidžiamų licencijuotų išteklių (el. knygų, žurnalų, vaizdo įrašų ir kt.).

Leidėjų ir išteklių sąrašas nuolat pildomas. Plačiau skaityti čia.

——


Retų spaudinių skaitykloje (II a. 213 kab.) veikia paroda, skirta 100-sioms popiežiaus Šventojo Jono Pauliaus II gimimo metinėms paminėti. Ekspozicijoje pristatomi ekslibrisai, atvirukai, pašto ženklai ir vokai bet kiti dokumentai, įamžinantys popiežiaus apsilankymą Lietuvoje ir Kryžių kalne 1993 m. Eksponatai iš teisininko, advokato, kultūrologo Jono Nekrašiaus asmeninės kolekcijos.
Paroda veiks iki rugsėjo 21 d.

———


Bibliotekos II a. fojė veikia Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos dailės studijos „Koloritas“ fotografijų paroda „Tryliktoji perspektyva“. Kūrybingos, aktyvios gimnazistės Augustė Gočelkytė ir Viktorija Daktariūnaitė, abi gimusios 13-tą dieną, kiekviena iš savos perspektyvos žvelgia į aplinką, mato gamtos, architektūros motyvų paprastumą ir žavesį. Paroda veiks iki rugsėjo 10 dienos.

———


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!