Naujienos

BIBLIOTEKOS DARBO LAIKAS Liepos 1 d.− rugpjūčio 31 d.

I–IV 8.00 – 17.00
 V    8.00 – 15.45
VI    nedirbs
Liepos 6 d.
biblioteka nedirbs.

Biblioteka teikia visas paslaugas (išskyrus Valandinę vaikų priežiūrą).

  • Leidinius iš anksto užsisakykite internetu;
  • Delspinigiai iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. nebus skaičiuojami;
  • Jei nutraukiate darbo  sutartį ar studijas universitete, leidinius privalote grąžinti nurodytu bibliotekos darbo laiku.

Plačiau »


                                       Dovana iš Toronto Šiaulių universiteto bibliotekai
  Šių metų birželio mėnesį į Šiaulių universiteto biblioteką  atkeliavo knygų siunta iš Toronto (Kanada) nuo prof. Ginučio Procutos dukters Eglės. Prof. Ginutis Procuta išėjo Anapilin 2018 m. vasario 21 d. Anot dukros Eglės, prasmingiausias Tėvelio mirties metinių paminėjimas yra jo darbų tęsimas.

Plačiau »


Paskirtos Vandos ir Vytauto Šliūpų vardinės stipendijos

Birželio 15 d. Šiaulių universiteto Vandos ir Vytauto Šliūpų stipendijos komiteto sprendimu jau septintus metus iš eilės paskirtos vardinės Vandos ir Vytauto Šliūpų stipendijos.

Stipendijos konkursas skelbiamas kasmet, dr. Jono Šliūpo gimimo dieną (kovo 7 d.) ir skiriamos už reikšmingiausius darbus, susijusius su dr. Jono Šliūpo archyve arba kituose informacijos šaltiniuose sukauptos informacijos tyrimais, J. Šliūpo iškeltais esminiais kultūros, istorijos, visuomenės plėtros, tikėjimo išpažinimo klausimais, mažai žinomais istoriniais bei biografiniais faktais, atspindinčiais ryšį su Lietuva ir Šiaulių kraštu.

Vandos ir Vytauto Šliūpų vardinės stipendijos komitetas (pirmininkė prof. dr. Diana Cibulskienė), susipažinęs su studentų darbais bei remdamasis pateiktomis rekomendacijomis, vienbalsiai nutarė stipendijas skirti  trims Šiaulių universiteto absolventams:

Kristinai Kulikauskienei, Viešojo valdymo magistro studijų programos absolventei (magistro darbas Socialiai įtraukios bibliotekos kūrimas: paslaugų neįgaliesiems plėtojimo aspektas (2020), vadovė prof. dr. Laima Liukinevičienė).

Ryčiui Milkintui, Viešojo valdymo magistro studijų programos absolventui (magistro darbas Sumanus miesto kultūros valdymas (2020), vadovas prof. dr. Teodoras Tamošiūnas).

Monikai Plingytei, Viešojo administravimo bakalauro studijų programos absolventei (bakalauro darbas Seniūnaičio vaidmuo plėtojant piliečių dalyvavimą vietos savivaldos valdyme (2020), vadovas lekt. Sigitas Balčiūnas).

Stipendijos bus įteiktos birželio 29 d. Šiaulių universiteto diplomų įteikimo šventės metu.


   SVARBU!!!

Baigiamųjų darbų įkėlimo instrukcija į eLABa talpyklą.

eLABa_talpyklos naudotojo vadovas dėstytojui.

 

————–


Reaguodami dėl COVID-19 paskelbto karantino lietuvių ir pasaulio leidėjai laikinai atveria pilną ar dalinę prieigą prie savo leidžiamų licencijuotų išteklių (el. knygų, žurnalų, vaizdo įrašų ir kt.).

Leidėjų ir išteklių sąrašas nuolat pildomas. Plačiau skaityti čia.

——


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!