Naujienos

Bibliotekos II a. fojė veikia Šiaulių „Aušros“ muziejaus taktilinė paroda „Daiktai, kurie kalba“. Parodoje galima išvysti „Aušros“ muziejaus eksponatus ir jų kopijas, kurie supažindina su Lietuvos istorijos ir kultūros fragmentais bei šiuolaikiniu menu. Eksponuojamus daiktus galima ne tik apžiūrėti, bet ir paliesti. Paroda veiks iki 2020 m. vasario 21 d.

———


Retų spaudinių skaitykloje (II a. 213 kab.) veikia paroda „Japonijos popierinės brangenybės: knygos ženklai, origami ir mažoji grafika“. Ekspozicijoje pristatomi eksponatai iš teisininko, advokato, kultūrologo Jono Nekrašiaus asmeninės kolekcijos. Parodos ir J. Nekrašiaus vaizdo filmų apie Japoniją pristatymas sausio 24 d. 16 val. Paroda veiks iki  sausio 31 d.

———

 


Bibliotekos III a. fojė veikia X–oji Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų meninės kūrybos paroda „Jauku, ramu ir kvepia laukimu“. Kalėdų laukimas, šventinė nuotaika, žiemos džiaugsmai – tai temos, kurias įkūnija savo darbuose pedagogai iš visos Lietuvos. Parodoje eksponuojamos kalėdinės puokštės, kalėdiniai atvirukai, karpiniai ir miniatiūros. Paroda veiks iki sausio 31 d.

———

 


 Universiteto bibliotekoje (II a., 203) galima prieiga prie eduka KLASĖ skaitmeninės mokymosi platformos, kurioje galima naudotis visais skaitmeninės mokymo(si) aplinkos funkcionalumais ir turiniu: skaitmeniniais vadovėliais, metodine medžiaga, skaitmeninėmis užduotimis.
Kviečiame naudotis.

———     


Iki š.m. gruodžio 31 d. suteikta laisva prieiga prie naujų EBSCO viso teksto duomenų bazių Academic Search Ultimate ir Business Source Ultimate.

Academic Search Ultimate – daugiatemė duomenų bazė, kurioje yra daugiau kaip 3000 pilnateksčių mokslo žurnalų, skirtų antropologijos, astronomijos, biologijos, chemijos, kultūros studijų, geologijos, geografijos, muzikos, psichologijos, religijos ir filosofijos, teisės, veterinarijos, zoologijos ir kt.

Business Source Ultimate – verslo duomenų bazė, kurioje yra daugiau kaip 1400 pilnateksčių verslo ir mokslo žurnalų apie verslo administravimą, bankininkystę, rinkodarą, apskaitą, žmogiškųjų išteklių valdymą ir kt. 

Visa informacija pasiekiama per EBSCOhost: iš ŠU tinklo kompiuterių – https://search.ebscohost.com

———


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!