• 2015 Liepos
    Pr A T K P Š S

• Bakalauro, magistro darbų ir daktaro disertacijų talpinimas

Bakalauro darbo pateikimas į eLABą:
    Bakalaurai, kurių baigiamieji darbai po viešo gynimo yra įvertinti “labai gerai” ir “puikiai” privalo savo darbus įkelti į eLABą sistemą.
    –   Junkitės adresu www.elaba.lt.
    –    Pasirinkite nuorodą Ikelti į eLABą talpyklą.
    –    Prisijunkite ŠU informacinėje sistemoje naudojamu vardu (asmens kodas) ir slaptažodžiu (paskutiniai keturi asmens kodo skaičiai).
    –    Spauskite “Naujas dokumentas” ir įveskite duomenis (darbo pavadinimą būtinai rašykite sakinio stiliaus rėžimu (ne didžiosiomis raidėmis).
    –    Pažymėkite, kad darbas apgintas.
    –    Rinkitės tik Elektroninės sutarties tipą.
    –    El. paštu gavę patvirtinimą, prisijunkite, atsispausdinkite licencinę sutartį ir pristatykite ją į katedrą.
     Bakalauro darbo pateikimo į eLABa instrukcijas pdf ir video formatu rasite eLABa svetainės skiltyje Pagalba / Instrukcijos.
    Magistro darbo pateikimas į eLABą:
    1.    Likus ne mažiau kaip 7 darbo dienoms iki magistro darbo viešo gynimo datos, magistrantai turi užpildyti pateiktą formą, pridėti darbo failą PDF formatu ir šiuos dokumentus atsiųsti el. paštu etd@lib.su.lt
    2.    Patikrinę pateiktus duomenis, į studento nurodytą el. pašto dėžutę atsiųsime licencinę sutartį, kurią pasirašę magistrantai privalo nusinešti į darbo gynimą.
    3.    Apsigynę darbą ir gavę gynimo komisijos atsakingo asmens parašą, licencinę sutartį privalote atnešti į biblioteką.
    Konsultacijos dėl bakalauro ir magistro darbų talpinimo į eLABą vyksta kiekvieną antradienį, ketvirtadienį, 10.00–11.00, Centrinėje bibliotekoje (Vytauto g. 84) 410 kab.
    Informacija:
    Jūratė Antukienė