• 2018 Lapkričio
  Pr A T K P Š S
     
    1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30  
 • Naujienos

  Tarptautinio socialinio projekto „Ypatingas grožis“ fotografijų parodos atidarymas bibliotekoje (II a. fojė) lapkričio 22 d.15 val.
  Projektu siekiama parodyti, kad visuomenėje yra ypatingų žmonių, turinčių negalią, kuri yra graži, atkreipti dėmesį į artimuosius, globėjus, auginančius, globojančius ypatingus žmones. Laužyti nusistovėjusius standartus, hipotezes, kad neįgalieji negali būti modeliais. Turint negalią ar auginant, globojant išskirtinį žmogų – gyvenimas nesibaigia. Paroda veiks iki 2019 m. sausio 11 d.

  YPATINGAS GROŽIS

  ———

   


  MLA

   

  Šiaulių universiteto bendruomenei suteikta prieiga prie viso teksto duomenų bazės MLA International Bibliography with Full-Text. Testavimas vyks iki š. m. gruodžio 31 d.

  Šioje duomenų bazėje rasite informaciją kalbotyros, lingvistikos, folkloro, kino, literatūros teorijos ir kritikos, dramaturgijos klausimais, taip pat apie istorinius spausdinimo ir leidybos aspektus, publikacijos apie retoriką ir kompoziciją,  literatūros mokymo istoriją, teoriją ir praktiką.
  Visa informacija pasiekiama per EBSCOhost: iš ŠU tinklo kompiuterių – https://search.ebscohost.com

  ———


  passport_logo

  Kviečiame Universiteto bendruomenę iki lapkričio 30 d. testuoti statistikos ir analitinių duomenų bazę Passport. Tai visatekstė duomenų bazė, teikianti informaciją apie rinkas, kompanijas, šalis ir vartotojus. Čia galima rasti virš milijono demografinių, ekonominių ir marketingo statistikos duomenų iš 205 pasaulio šalių, kuriuos lengva paversti palyginamais, detaliais atskirų šalių profiliais ir pan.
  Daugiau informacijos lietuvių kalba rasite čia, anglų kalba – čia.

  ———


  Bibliotekos III a. fojė veikia Šiaulių kultūros centro suaugusių menų studijos „S“ ir Pakruojo suaugusių dailės studijos paroda „RUDENS VAKARAS…“. Paroda veiks iki lapkričio 30 d.

  dsc02771  dsc02774

  ———


  Bibliotekos II aukšte veikia Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Paslaptingas Bangladešas“. Paroda veiks iki lapkričio 16 d.

  Jaflong.-Pozerskis-1 Village.-Pozerskis-2 Village.-Pozerskis-1

  ———


  loading